موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان

موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان
موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان
جستجو

معرفی مجتمع صنعت جواهر آسمان


مجتمع صنعت جواهر آسمان با اهتمام موسسین خود با بیش از سی سال سابقه در امرتولید و آموزش زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان صنایع دستی وهمچنین اتحادیه صنف طلا و جواهر و انجمن صنفی کارفرمایان طلا و جواهر وانجمن آموزشگاه داران صنعت جواهر مشغول به فعالیت می باشد.
این مجتمع به همت مدیران با تجربه و علاقه مند در زمینه خلق کلیه آثار هنری مرتبط با رشته جواهر سازی و گوهرشناسی با هدف ارتقاء دانش و فن آوری،با بکارگیری مفاهیم و اصول روز بین المللی تاسیس گردیده است.
مجتمع آسمان همزمان با تولید مصنوعات طلا و جواهر در امر آموزش نیز پیشگام بوده و موفق به ارائه خدمات تخصصی آموزشی شامل آموزش طراحی دستی و کامپیوتری جواهرات ،مدل سازی مومی، جواهرسازی،گوهرشناسی،فروشندگی،ریخته گری ،گوهرتراشی،مخراجکاری،آبکاری، تعمیرات طلا و جواهر و عکاسی از جواهرات گردیده است.
یکی از ویژگی های انحصاری مجتمع صنعت جواهر آسمان این است که شخص مبتدی علاقه مند به صنعت جواهر در کنار اساتید مجرب از ابتدای کار وارد مجموعه ای می شود که می تواند تولید یک قطعه جواهر را از ابتدا تا انتها در یک کارگاه واقعی با پیشرفته ترین تجهیزات تجربه کرده،فروش آن را آموزش دیده و همچنین در شناسایی انواع گوهرها اطلاعات لازم را بدست آورد .انجام کارورزی بعد از دوره های آموزشی جهت به کارگیری آموخته های هنرجو از دیگر ویژگی های این مجموعه تولیدی آموزشی می باشد.
از تجربیات موسسین و مدیران این مجتمع علاوه بر سالیان متمادی فعالیت چشمگیر در صنعت جواهر میتوان به طراحی پروژه های عملی المپیادهای جواهرسازی،کارشناس ارشد مسابقات ملی مهارت جواهر سازی کشوری و افتخار حضور بعنوان مربی و کارشناس بین المللی المپیاد جواهر سازی در کشورهای کانادا ،انگلیس و آلمان و برزیل و کسب مقام نایب قهرمانی جهان برای ایران اشاره نمود.
طراحی سوالات آزمونهای فنی و حرفه ای در رشته های جواهرسازی و گوهرشناسی،عضو کارگروه تدوین استانداردهای کلیه رشته های طلا و جواهر در سازمان فنی و حرفه ای ،عضو گروه تخصصی برنامه ریزی درسی فرهنگ و ادب نیز از دیگر سوابق مدیران این مجتمع آموزشی می باشد.

آخرین اخبار و رویدادها


شروع ثبت نام دوره های تابستان
پکیج دوره جامع کاروینگ و گوهر تراشی و گوهر شناسی در شعبه یوسف آباد
متن مصاحبه مهندس حسین علی ملکان از مدیران موسسه آموزشی مجتمع صنعت جواهر آسمان در دانشگاه الزهرا هفته مد و پوشاک در حوزه طلا و جواهر
افتتاح گالری جواهرات آسمان
برگزاری دوره سوم HRD بلژیک در آبان 96
برای اولین بار آغاز فعالیت آموزشی HRD بلژیک در ایران
افتتاح شعبه دوم مجتمع آموزشی آسمان در تجریش
هشدار آزمایشگاه انیستیتو گوهرشناسی آمریکا GIA