موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان

موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان
موسسه آموزشی گوهرشناسی، جواهرسازی و طراحی جواهر آسمان
جستجو

اخبار و رویدادها


برگزاری مرحله نهایی آزمون المپیاد جواهر سازی جهت مسابقات آلمان 2013

تاریخ : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

این مسابقات در تاریخ دوم و سوم اردیبهشت ماه به انتخاب سازمان فنی و حرفه ای و دفتر مسابقات المپیاد در محل آموزشگاه آسمان با حضور کارشناسان و داوران منتخب برگزار گردید.
برگزاری مرحله نهایی آزمون المپیاد جواهر سازی جهت مسابقات آلمان 2013

 

المپیاد جواهر سازی یکی از رویدادهای مهم در عرصه صنعت طلا و جواهر میباشد و میدان رقابتی است که نتیجه آن شناسایی،پرورش و جذب استعداد های درخشان  و در نهایت پیشرفت نیروی انسانی و آشنایی آنان با آخرین متدهای جهانی برای ساخت طلا و جواهر میباشد . در همین زمینه آقای مهندس حسین ملکان مدیر عامل موسسه آموزشی آسمان و کارشناس ارشد مسابقات المپیاد جواهر سازی در مورد برگزاری  مرحله نهایی آزمون گفت ، این مسابقات در تاریخ دوم و سوم اردیبهشت ماه به انتخاب سازمان فنی و حرفه ای و دفتر مسابقات المپیاد در محل آموزشگاه آسمان با حضور کارشناسان و داوران منتخب آقایان داود میرزایی ،علی زرگر،بهرام بهنام منش ،مجید ظفری با دو شرکت کننده  منتخب از مراحل قبلی برگزار گردید. این دو رقیب آقایان امید شاطر زاده از آذربایجان غربی و آقای مسلم خواجوی از آذربایجان شرقی با حضور مرربیان خود آقای قاسم حمزه نژاد و وحدت قلی زاده بودند.آقای ملکان در مورد طرح انتخابی جهت ساخت گفت ، این طرح در حقیقت طرح پیشنهادی کشور فرانسه جهت مسابقات آلمان 2013 با حدود سی درصد تغییرات بود و مدت زمان ساخت آن طبق تصویب کارشناسان چهارده ساعت در دو روز بود که شرکت کنندگان توانستند در مدت زمان تعیین شده آنرا کامل نمایند. وی در مورد نتیجه آزمون گفت که رقابت بسیار تنگاتنک بود و نتیجه قطعی پس از جمع بندی رای داوران توسط دفتر مسابقات المپیک اعلام خواهد شد.

حضور سرکار خانم عمرانی رئیس دفتر مسابقات المپیاد فرصت خوبی بود تا درباره جزییات برگزاری این نوع مسابقات مطلع شویم .وی گفت مسابقات المپاد جواهر سازی هردو سال یکبار در یکی از کشورهای جهان برگزار میشود .سال 2011 کشور انگلیس برگزار کننده بود و ایران توانست دیپلم افتخار این مسابقات را کسب کند و رتبه ای قابل قبول در این مسابقات بدست آورد . برگزاری مسابقات داخلی که هم اکنون آخرین مرحله آن برای انتخاب یک نفر نماینده ایران در حال برگزاری میباشد جهت مسابقات آلمان 2013 که در تیرماه با حضور هجده کشور در شهر لایپزیک آلمان است.

وی در مورد تاریخ برگزاری مسابقات جهت سال آینده گفت این مسابقات در مرحله داخلی هر سال برگزار می گردد و از نفرات اول تا سوم منتخب دو سال پیاپی جهت مسابقات بین المللی در دو رقابت دیگر که نمونه آن را هم اکنون در مرحله آخر مشاهده می فرمایید یک نفر به عنوان نماینده ایران اعزام میشود.

وی همچنین در مورد مهلت ثبت نام جهت چهاردهمین دوره مسابقات را 27 اردیبهشت ماه 92 اعلام نمود و گفت متولدین 11/10/1371 به بعد میتوانند در این مسابقات شرکت کنند. زمان برگزاری در مرحله شهرستانی سوم خرداد ، استانی هفته آخر مرداد و  مرخله ملی هفته آخر مهر و مکان ثبت نام مراکز فنی و حرفه ای استانها میباشد . جهت اطلاع بیشتر میتوانید به سایت www.skill.irantvto.ir مراجعه نمایید.
 آخرین اخبار و رویدادها


» متن مصاحبه مهندس حسین علی ملکان از مدیران موسسه آموزشی مجتمع صنعت جواهر آسمان در دانشگاه الزهرا هفته مد و پوشاک در حوزه طلا و جواهر
» افتتاح گالری جواهرات آسمان
» برگزاری دوره سوم HRD بلژیک در آبان 96
» برای اولین بار آغاز فعالیت آموزشی HRD بلژیک در ایران
» افتتاح شعبه دوم مجتمع آموزشی آسمان در تجریش
» هشدار آزمایشگاه انیستیتو گوهرشناسی آمریکا GIA
» هشدار GIA دربارۀ تجارت الماس هایی که شناسنامۀ GIA آنها باطل شده و نا معتبر میباشد
» کسب مقام چهارمی مسابقات جهانی مهارت در رشته جواهرسازی در برزیل
» برگزاری مرحله استانی مسابقات جواهرسازی در مجتمع صنعت جواهرآسمان
» برگزاری اردوی نهایی ویژه مسابقات بین المللی جواهرسازی برزیل در مجتمع صنعت جواهر آسمان